SINIFÖĞRETMENİM.COM

Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul, Lise Tüm Dersler © 2022 Üyelik Gerektirmez

Youtube görüntülerini HD olarak oynatın ve kaydedin, çift altyazı görüntüleyin ve otomatik olarak - çevrimiçi altyazıları bulun!

2000 yılının en başından beri, BS.Player dünyanın en popüler görüntü oynatıcılarından biri oldu. Birçok sebepten dolayı popülerdir. Bu da tek bir şeyi göstermektedir: BS.Player, etraftan bulma düzgün ayar ve kodeklerle çalışanların veya zayıf bilgisayar özellikleri ile dağıtılanların aksine her zaman kullanıcıların dikkatlerini film izlemeye çeken ilk film oynatıcı yazılımıdır. Aynı zamanda, çok düşük İŞLEMCİ ve RAM gerektirir.

BS.Player dünyanın her yerinde 70 milyondan fazla çoklu ortam kullanıcısı tarafından kullanılmaktadır ve dünya çapında 90'dan fazla dile çevrilmiştir. Ücretsiz oynatıcımızın tüm indirilen sürümleri, rakip video oynatıcılarının ve oynatılabilir DVD oynatıcılarının indirme toplamını geçmiştir. Çünkü çok fazla işlem gücü kullanmaz, çok daha az düşük kapasite kullanan tüm bu bilgisayarlar için uygundur ama hala mükemmel görüntü ve ses kalitesine sahip olmak istiyorsanız. Çoklu ortam oynatma, herhangi bir can sıkıcı teknik sorun, çok çok sık bu tür yazılım deneyimli sıkıntı yaratmamıştır – ve asla yaratmayacaktır. –

Son fakat aynı derecede önemli - BS.Player medya oynatıcısı dünya halkı için bir üründür, aynı zamanda kullanıcılara dünya dilinde birçok ses ve görüntü dosyası izlemeye olanak sağlayan zengin altyazı seçenekleriyle donatılmıştır.
  Önemli Notlar: BS.ControlBar, BS.Search Homepage, Default Search Provider seçeneklerinin işaretini kaldırarak kurulum yapınız.BSplayer 2.56