SINIFÖĞRETMENİM.COM

Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul, Lise Tüm Dersler © 2018 Üyelik Gerektirmez


Değerli Android kullanıcıları;

Android işletim sistemli telefonların hızla yayıldığı günümüzde nacizane bir Android kullanıcısı olarak telefonlarda bulunması gereken önemli bazı programları bu makalemizde sizlerle paylaşmak istedim..

Öncelikle önemli bir uyarı ile başlamak istiyorum; Uygulamaları mutlaka Google Play adresinden indirmenizi tavsiye ediyorum.Malumunuz hackerlar yada kötü amaçlı insanlar diyelim sahte uygulamalarla telefonlarınıza sızmaya çalışıyorlar.

Şunu da unutmamanızı istiyorum, indirdiğiniz her uygulama cihanızın daha yavaşlamasına ve şarz süresinin de bir okadar az gitmesine neden olabilmektedir.Bu yüzden gerekli olmayan uygulamaları yüklememenizi tavsiye ederim.

Gelelim Uygulamalara:

1.Her telefonda olması gereken bir uygulamadır Haberler.Bunun için benim haber sistemleri NTVmsnbc Mobil,CİHAN ve İHA'dır.Diğer bir çok haber uygulamasını kullandım ama bu ikisi daha güncel ve kullanımı daha rahattır.

2.Kullandığım diğer programlardan bazıları da Youtube, Fizy ve TV İzle programlarıdır.Youtube uygulamas ile videoları, müzikleri izleyebilirken Fizy ile sadece müzikleri dinleme imkanına sahip olabiliyorsunuz.TV İzle programı diğer tv programlarından daha fazla kanala sahip olduğu için tercih ettiğim bir uygulamadır.

3.Borsa, döviz, hisse senetleri vs. ilgileniyorsanız mutlaka Foreks Mobil programını telefonunuza yükleyebilirsiniz.Anlık İMKB takibi ve hisse senet takibi yapabilirsiniz.

4.eBuddy uygulaması MSN,Facebokk, Google Talk, vb. sohbet uygulamarını tek elde toplayan, anlık sohbet imkanı sağlayan bir uygulamadır.

5.Kies Air uygulaması mutlaka telefonlarınızda olması gereken bir uygulamadır.Bu uygulama ile pcnizden telefonunuza herhangi bir aparat olmadan bağlanabilir, telefonunuzu pcnizden yönetebilirsiniz.

6.İGO Navigasyon programı sizi navigasyon cihazı alma derdinden kurtarıyor.Telefonunuzu navigasyon cihazı olarak kullanma imkanı sunuyor.

7.IP Webcam; benim hoşuma giden bir uygulamadır.Bir iş gezisindesiniz, yada ilginç bir görüntü ile karşılaştınız ve bunu anlık birilerine izlettirmek istiyorsunuz vs.. bu program sayesinde pc başındakilere izlettirebiliyorsunuz.

8.Ezan Vakti/Namaz Vakti; başlı başına bir dini kütüphane diyebilirim

Paylaşımlarımız devam edecek..Programları indirmek için telefonunuzdan yada pcnizden Google Playa tıklayın ve arama bölümüne program ismini yazın.
Benzer İçerikler:
Şu anda 409 ziyaretçi çevrimiçi